Menu
Your Cart

Aksesuar

Jardin Naturel Aksesuar Ürünleri
Crush & Fresh Tablet Diş Macunu 'ndan birkaç tablet taşımak için beyaz, küçük teneke kutu.   Çap: 35 mm Yükseklik: 11 mm   Not: Küçük teneke kutu, deneme boy katı şampuan için uygun ölçülere sahip değildir...
9,90TL
Bez Çanta | Keten Bez Çanta | Keten
TÜKENDİ
Kişisel bakım ürünlerini bir arada taşımak için keten buldan kumaştan, büzgülü, el yapımı bez çanta. Bez çantayı, kitap-kalem çantası, ipad kılıfı, sandviç taşıma çantası amacıyla da kullanabilirsiniz.   En: 20 cm Boy: 30 cm   Uyarı 30 derecede yıkayınız. Ağartıcı k..
24,00TL
Kabak lifi, Luffa cylindrica  bitkisinin iç kısmının kurumasıyla elde edilir. %100 doğal olduğu için doğada çözünür ve atıksız temizlik sunar. Cilde ve doğaya dosttur. Tek dilim ve 3'lü dilim seçeneği mevcuttur. Kabak lifi kullanım alanları; Mutfakta bulaşık süngeri olarak, Ev tem..
25,00TL
Elde bulaşık yıkamak, yüz temizlemek ya da banyoda lif olarak kullanmak için %100 pamuk, el yapımı sabun bezi. Arap sabunu ile birlikte doğal ve zararsız bir temizlik sağlar.   6 adet renk seçeneği mevcuttur.   Sabun Bezi Kullanımı Sabun bezini ıslattıktan sonra sabunla k..
20,00TL
Sabunu muhafaza etmek ya da lif şeklinde kullanmak için %100 pamuk, el yapımı sabun kesesi. Parçalanan sabunları bir arada tutmaya yardımcı olur.  6 adet renk seçeneği mevcuttur.  Sabun Kesesi Kullanımı Doğal sabunu sabun kesesine koyup ıslatın. Ardından duşta lif olarak kullanabi..
20,00TL
Solid Katı Şampuan için gümüş renkli seyahat kutusu. Katı şampuanı kullandıktan sonra ıslak olarak içinde bırakmayınız. Aksi takdirde şampuanın erimesine neden olur.   Çap: 8,4 cm Yükseklik: 6 cm..
20,00TL
Atıksız yüz temizliği için %100 pamuk, el yapımı yüz temizleme pedi. Pakette 3 adet bulunmaktadır. Kastil Sıvı Sabun ile birlikte doğal ve zararsız bir temizlik sağlar.   6 adet renk seçeneği mevcuttur.   Yüz Temizleme Pedi Kullanımı Pedi ıslattıktan sonra sabunla k..
20,00TL
Jardin Naturel Seramik Buhurdan, tea light mum ile yukarıdaki su haznesinin ısınmasını sağlayarak, suya damlatılmış olan uçucu yağların havaya karışmasını sağlar. Böylece bir yandan güzel koku solumaya, bir yandan da mekanın havasını ve enerjisini temizleye yardım eder. Seramik buhurdanlar el yap..
145,00TL
Sermaik Buhurdan Seti, 1 adet Sinerji Karışım Yağı ile 1 adet seramik buhurdandan oluşmaktadır. 2 çeşit renk buhurdandan birini seçmeniz gerekmektedir.   Sinerji Karışım Yağı Buhurdan veya elektrikli difüzör için bir araya getirilmiş uçucu yağlardan oluşmaktadır. İçeriğindeki uçucu yağ..
214,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz.
Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.