Menu
Your Cart

Aromaterapi

Jardin Naturel Aromaterapi Ürünleri
Jardin Naturel Seramik Buhurdan, tea light mum ile yukarıdaki su haznesinin ısınmasını sağlayarak, suya damlatılmış olan uçucu yağların havaya karışmasını sağlar. Böylece bir yandan güzel koku solumaya, bir yandan da mekanın havasını ve enerjisini temizleye yardım eder. Seramik buhurdanlar el yap..
145,00TL
Serenity Sinerji Karışım Yağı, buhurdan veya elektrikli difüzör için bir araya getirilmiş uçucu yağlardan oluşmaktadır. İçeriğindeki uçucu yağların oluşturduğu sinerji, ortamın enerjisini temizlemeye ve yükseltmeye yardımcı olur. Serenity Sinerji Karışım Yağı, 30 ml taşıyıcı yağ (jojoba, tatlıbad..
84,00TL
Sermaik Buhurdan Seti, 1 adet Sinerji Karışım Yağı ile 1 adet seramik buhurdandan oluşmaktadır. 2 çeşit renk buhurdandan birini seçmeniz gerekmektedir.   Sinerji Karışım Yağı Buhurdan veya elektrikli difüzör için bir araya getirilmiş uçucu yağlardan oluşmaktadır. İçeriğindeki uçucu yağ..
214,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz.
Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.