Menu
Your Cart

Seramik Buhurdan Seti

Seramik Buhurdan Seti
Seramik Buhurdan Seti
Seramik Buhurdan Seti
Seramik Buhurdan Seti
Seramik Buhurdan Seti
214,00TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: SRMKBHRDN01
Ürün Görünüm: 221

Mevcut Seçenekler:

Sermaik Buhurdan Seti, 1 adet Sinerji Karışım Yağı ile 1 adet seramik buhurdandan oluşmaktadır. 2 çeşit renk buhurdandan birini seçmeniz gerekmektedir.  

Sinerji Karışım Yağı

Buhurdan veya elektrikli difüzör için bir araya getirilmiş uçucu yağlardan oluşmaktadır. İçeriğindeki uçucu yağların oluşturduğu sinerji, ortamın enerjisini temizlemeye yardımcı olur.  

Serenity Sinerji Karışım Yağı İçeriği

Citrus Paradisi Peel Oil-Expressed (Greyfurt Uçucu Yağı), Cedrus Atlantica Oil (Sedir Uçucu Yağı), Pogostemon Cablin Leaf Oil (Paçuli Uçucu Yağı), Pinus Sylvestris Leaf Oil (Çam Uçucu Yağı), Citrus Sinensis Peel Oil-Expressed (Portakal Uçucu Yağı), Boswellia Serrata Oil (Akgünlük Uçucu Yağı), Pelargonium Graveolens Flower Oil (Itır Uçucu Yağı).  

Serenity Sinerji Karışım Yağı Kullanımı

Buhurdanın su haznesine su koyduktan sonra 5-6 damla Serenity Sinerji Karışım Yağı damlatmanız yeterli olacaktır. Bu miktar, yaklaşık 40 metrekarelik bir mekan için rahatlıkla yeterli olacaktır. Daha büyük mekanlar için 10-12 damlaya kadar kullanılabilir. Ortalama 25 derece sıcaklıktaki  (musluk suyu sıcaklığı) buhurdanın su haznesine koyup mumu yaktıktan 20 dakika sonra, içerisine yeteri miktarda uçucu yağ karışımı damlatın. Bu miktardaki uçucu yağ ve altta yanan mum, ortalama 3,5 saat boyunca kesintisiz olarak koku yayacaktır.  

Uyarı

Serenity Sinerji Karışım Yağı içeriğindeki herhangi bir yağa alerjiniz varsa kullanmayınız. Çocukların erişemeyeceği, serin ve kuru yerde saklayınız. Gözle temasından kaçınınız. Saf haliyle direkt cilde sürmeyiniz.   10ml  

Jardin Naturel Seramik Buhurdan

Jardin Naturel Seramik Buhurdan, tea light mum ile yukarıdaki su haznesinin ısınmasını sağlayarak, suya damlatılmış olan uçucu yağların havaya karışmasını sağlar. Böylece bir yandan güzel koku solumaya, bir yandan da mekanın havasını ve enerjisini temizleye yardım eder. Seramik buhurdanlar el yapımı olduğu için her biri birbirinden farklı detaylara sahiptir. Görsel ile size gönderilen arasında birkaç mm farklılıklar bulunabilir.  

Jardin Naturel Seramik Buhurdan Kullanımı

Seramik buhurdanın en üstündeki hazneye temiz, oda sıcaklığındaki su koyulur. Üzerine 5-6 damla uçucu yağ karışımı veya herhangi bir uçucu yağ eklenir. Tea light mum yakılır. Yaklaşık 18 dakika sonra haznedeki su yeterli sıcaklığa ulaşır. Ortalama 40-45 dereceyi bulan sıcaklık, uçucu yağların havaya karışmasını sağlar. Dolu su haznesi ve tam tea light mum yaklaşık 3 saat kadar yanmaktadır.  

Uyarılar

Solunan kokular tamamen doğal dahi olsa 3-4 saatten fazla solunmaması tavsiye edilmektedir. Bu nedenle haznedeki su bittiğinde daha fazla kullanılmamalıdır. Jardin Naturel Seramik Buhurdan 5-6 damla uçucu yağ karışımı ile ortalama 50 metrekarelik bir alana etki etmektedir.  

Yükseklik: 12 cm

Çap: 7 cm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz.
Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.