Menu
Your Cart

Çok Satanlar

Quartz Cilt & Makyaj Temizleyici içerdiği %2 BHA ile ciltte siyah nokta ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Köpüren özelliği sayesinde ..
86,00TL
Solid Deneme Boy Katı Şampuan, saçı ve saçlı deriyi temizlemeye; saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcıdır. Katı şampuan, ..
25,00TL
Jardin Naturel Seramik Sabunluk doğal ve el yapımı sabunlarımızın uygun şekilde muhafaza edilmesi için el yapımı üretilmiştir. Delikli tasarımı s..
78,00TL
Jardin Naturel Seramik Sabunluk doğal ve el yapımı sabunlarımızın uygun şekilde muhafaza edilmesi için el yapımı üretilmiştir. Delikli tasarımı s..
78,00TL
Seramik Sabunluk Krem Üçgen Seramik Sabunluk Krem Üçgen
TÜKENDİ
Jardin Naturel Seramik Sabunluk doğal ve el yapımı sabunlarımızın uygun şekilde muhafaza edilmesi için el yapımı üretilmiştir. Delikli tasarımı s..
72,00TL
Jardin Naturel Seramik Sabunluk doğal ve el yapımı sabunlarımızın uygun şekilde muhafaza edilmesi için el yapımı üretilmiştir. Delikli tasarımı s..
72,00TL
Rosé Mint Dudak Serumu, içeriğindeki antioksidan zengini yağlarla dudakları beslerken, Mentol kristalleri ile ferahlık ve canlılık verir. İçeriğindeki..
40,00TL
Crush & Fresh Tablet Diş Macunu 'ndan birkaç tablet taşımak için beyaz, küçük teneke kutu.   Çap: 35 mm Yükseklik: 11 mm ..
9,90TL
Bez Çanta | Keten Bez Çanta | Keten
TÜKENDİ
Kişisel bakım ürünlerini bir arada taşımak için keten buldan kumaştan, büzgülü, el yapımı bez çanta. Bez çantayı, kitap-kalem çantası, ipad kılıfı,..
24,00TL
Atıksız yüz temizliği için %100 pamuk, el yapımı yüz temizleme pedi. Pakette 3 adet bulunmaktadır. Kastil Sıvı Sabun ile birlikte doğal ve z..
20,00TL
Sabunu muhafaza etmek ya da lif şeklinde kullanmak için %100 pamuk, el yapımı sabun kesesi. Parçalanan sabunları bir arada tutmaya yardımcı olur.&n..
20,00TL
Elde bulaşık yıkamak, yüz temizlemek ya da banyoda lif olarak kullanmak için %100 pamuk, el yapımı sabun bezi. Arap sabunu ile birlikte doğal ve za..
20,00TL
Kabak lifi, Luffa cylindrica  bitkisinin iç kısmının kurumasıyla elde edilir. %100 doğal olduğu için doğada çözünür ve atıksız temizlik sunar. Ci..
25,00TL
Solid Katı Şampuan için gümüş renkli seyahat kutusu. Katı şampuanı kullandıktan sonra ıslak olarak içinde bırakmayınız. Aksi takdirde şampuanın eri..
20,00TL
CRUSH & FRESH | Tablet Diş Macunu CRUSH & FRESH | Tablet Diş Macunu
TÜKENDİ
Crush & Fresh Tablet Diş Macunu, diş macununun tek kullanımlık tablet versiyonudur. Katı formda olduğu için koruyucu içermez. Dişlerin temizlenmes..
39,00TL
Solid Katı Şampuan, saçı ve saçlı deriyi temizlemeye; saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcıdır. Katı şampuan, normal şampuanın susu..
72,00TL
Grass Krem Deodorant, terlemeyi durdurmadan kötü kokuyu önlemeye yardımcıdır. İçeriğindeki aromatik yağlarla aynı zamanda cildi beslemeye destek olur...
56,00TL
Katı Kastil Sabun, cildi temizleyerek yumuşatmaya yardımcı olur. El, yüz, vücut kullanımı için uygundur.   Katı Kastil Sabun İçeriği Ole..
25,00TL
Esmeralda Göz Çevresi Serumu, içeriğindeki antioksidan özellikli yağlar sayesinde göz çevresinin nemlenmesine yardım eder. Jojoba, Kayısı Çekirdeği ve..
41,00TL
Sermaik Buhurdan Seti, 1 adet Sinerji Karışım Yağı ile 1 adet seramik buhurdandan oluşmaktadır. 2 çeşit renk buhurdandan birini seçmeniz gerekmektedir..
214,00TL
Jardin Naturel Seramik Buhurdan, tea light mum ile yukarıdaki su haznesinin ısınmasını sağlayarak, suya damlatılmış olan uçucu yağların havaya karışma..
145,00TL
Serenity Sinerji Karışım Yağı, buhurdan veya elektrikli difüzör için bir araya getirilmiş uçucu yağlardan oluşmaktadır. İçeriğindeki uçucu yağların ol..
84,00TL
Hair Glow Saç Maskesi, saçın nemlenmesine; saçlı derinin güçlenmesine ve canlılık kazanmasına yardımcıdır.   Hair Glow Saç Maskesi İçeriği ..
50,00TL
Tuzlu Sabun, içeriğindeki doğal tuz ile cildi arındırırken shea yağı ile nemlendirmeye yardımcı olur.    Tuzlu Sabun İçeriği Sodium Chlo..
34,00TL
Beijos Dudak Balmı, içeriğindeki saf ve doğal yağlar sayesinde çatlamış dudakları nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olur. Beijos Dudak Balmı reng..
28,00TL
Lavanta Sabunu ciltteki gözeneklerin temizlenmesine ve cildin canlanmasına yardımcı olur. Lavanta kokusu sayesinde duş sabunu olarak da kullanılabilir..
34,00TL
Ceramide Booster Yüz Balmı cildin nemlenmesine, beslenmesine ve izlerin oluşumunu önlemeye destek olur. İçeriğindeki aromatik yağların komedojenik ..
68,00TL
Rice Powder Yüz Ovması, cildi ölü hücrelerden ve siyah noktalardan arındırmaya yardım eder. Rice Powder Yüz Ovması, cilt gözeneklerini tıkamayan ve..
54,00TL
Aynısefa Nemlendirici Balm, cildin nemlenmesine, beslenmesine, cilde yumuşaklık kazandırmaya ve izlerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur.   ..
68,00TL
Kastil Sıvı Sabun cildi temizleyerek yumuşatmaya yardımcı olur. El, yüz, vücut kullanımı için uygundur. Kokusunu saf ve doğal Biberiye & Limon ..
56,00TL
Eficaz Cilt Bakım Serumu, cildin yağ – nem dengesini sağlamasına destek olur. İçeriğindeki çay ağacı uçucu yağı ile gözeneklerin temizlenmesine ve izl..
74,00TL
Aktif Karbon Sabunu, gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur. Karma, normal ve yağlı ciltler için uygundur. Makyajı temizlemek için kullanılabili..
34,00TL

.....

Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz.
Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.