Menu
Your Cart

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik Ve Güvenlik Politikası

Mağazamız müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına bazı kişisel bilgileri (isim, e-posta, telefon vb…) talep etmektedir. Bu talep müşterileri güncel kampanyalar hakkında haberdar etmek, yeni çıkan ürünleri bildirmek ve bu ürünlerden memnun kalıp kalmadıkları hakkında bilgi toplamak amacıyla gerçekleştirilir.

Mağazamız üzerinden kullanıcılar tarafından iletilen kişisel bilgiler, "Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçların dışında üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Mağazamız, ziyaretçilerin kişisel olmayan; genel bilgilerini analiz ederek kullanıcıya daha iyi hizmet vermek adına istatistiksel veriler oluşturmaktadır.

Ödeme sayfasında kullanıcıdan istenilen kredi kartı bilgileri tarafımızda tutulmamaktadır. Alışveriş sırasında paylaşılan kredi kartı bilgileri, kullanıcı ile bankası arasında gerçekleşmektedir.

"Güvenli alışveriş" ve "kişisel bilgilerin gizliliği" ilkesi ile geliştirilen mağazamızın altyapısı, SSL teknolojisi ile korunmaktadır.

Mağazamızdan yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda 128 bit (Secure Sockets Layer)  şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilir ve bankanıza gönderilir. Bu noktada tarayıcınızın adres çubuğunda yazan web sitesi adresinin http yerine https yazdığından emin olunuz.  

Firma Ünvanı: MERVE CİHAN Adres: Birlik Mah. 448. Cad. 40/2 Çankaya/ANKARA Cumhuriyet V.D. 713 025 5341 E-posta: info@jardinnaturel.net Tel: +90 551 939 40 00

Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz.
Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.