Menu
Your Cart

İptal ve İade Koşulları

Hasarlı Ürün
Ürünün paketinden hasarlı çıkması durumunda ürünü fotoğraflayıp en geç 1 iş günü içerisinde bizimle iletişime geçiniz.

Ürün İadesi

Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, kullanılmamış, denenmemiş ve bozulmamış olmaları gerekir. Ürünü, kapağı açılmadan, orijinal paketinde, size gönderildiği şekilde 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Kapağı açılan kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin iadesi yapılamamaktadır.

Ödeme İadesi

Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin açılmaması, denenmemesi ve kullanılmamış olması halinde, gerekçe göstermeksizin bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünün kullanılmamış olduğu onaylandığında para iadesi tarafınıza üç (3) iş günü içerisinde yapılacaktır.

Sipariş İptali

Yeni verdiğiniz siparişinizin iptalini yapmak için ürünün henüz kargoya verilmemiş olması gerekmektedir. Kargolanmış ürünlerde; ürün size ulaştıktan sonra paketi açmayarak, size gönderilen şekilde tarafımıza geri gönderiniz. Bize ulaşan paket incelenip, ürünlerin kullanılmadığı onaylandıktan sonra üç (3) iş günü içerisinde para iadeniz gerçekleşecektir.


Ürün iadelerinde, anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile, ürünü bize alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo numaramızı öğrenmek için 0551 939 4000 numaralı Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilir veya direkt olarak arayabilirsiniz.

Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz.
Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.