Menu
Your Cart

Sabun

Jardin Naturel Sabun
Kabak lifi, Luffa cylindrica  bitkisinin iç kısmının kurumasıyla elde edilir. %100 doğal olduğu için doğada çözünür ve atıksız temizlik sunar. Cilde ve doğaya dosttur. Tek dilim ve 3'lü dilim seçeneği mevcuttur. Kabak lifi kullanım alanları; Mutfakta bulaşık süngeri olarak, Ev tem..
25,00TL
Elde bulaşık yıkamak, yüz temizlemek ya da banyoda lif olarak kullanmak için %100 pamuk, el yapımı sabun bezi. Arap sabunu ile birlikte doğal ve zararsız bir temizlik sağlar.   6 adet renk seçeneği mevcuttur.   Sabun Bezi Kullanımı Sabun bezini ıslattıktan sonra sabunla k..
20,00TL
Sabunu muhafaza etmek ya da lif şeklinde kullanmak için %100 pamuk, el yapımı sabun kesesi. Parçalanan sabunları bir arada tutmaya yardımcı olur.  6 adet renk seçeneği mevcuttur.  Sabun Kesesi Kullanımı Doğal sabunu sabun kesesine koyup ıslatın. Ardından duşta lif olarak kullanabi..
20,00TL
Aktif Karbon Sabunu, gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur. Karma, normal ve yağlı ciltler için uygundur. Makyajı temizlemek için kullanılabilir.   Aktif Karbonlu Sabun İçeriği Olea Europaea Fruit Oil (Zeytinyağı), Cocos Nucifera Seed Butter (Hindistan Cevizi Yağı), Aqua (Saf Su..
34,00TL
Katı Kastil Sabun, cildi temizleyerek yumuşatmaya yardımcı olur. El, yüz, vücut kullanımı için uygundur.   Katı Kastil Sabun İçeriği Olea Europaea Fruit Oil (Zeytinyağı), Aqua (Saf Su), Cocos Nucifera Seed Butter (Hindistan Cevizi Yağı), Ricinus Communis Seed Oil (Hint Yağı), Sodium Hy..
25,00TL
Kastil Sıvı Sabun cildi temizleyerek yumuşatmaya yardımcı olur. El, yüz, vücut kullanımı için uygundur. Kokusunu saf ve doğal Biberiye & Limon uçucu yağlarından alır.   Kastil Sıvı Sabun İçeriği Aqua (Saf Su), Olea Europaea Fruit Oil (Zeytinyağı), Cocos Nucifera Seed Butter (Hin..
56,00TL
Lavanta Sabunu ciltteki gözeneklerin temizlenmesine ve cildin canlanmasına yardımcı olur. Lavanta kokusu sayesinde duş sabunu olarak da kullanılabilir.   Lavanta Sabunu İçeriği Aqua (Saf Su), Olea Europaea Fruit Oil (Zeytinyağı), Cocos Nucifera Seed Butter (Hindistan Cevizi Yağı), Rici..
34,00TL
Tuzlu Sabun, içeriğindeki doğal tuz ile cildi arındırırken shea yağı ile nemlendirmeye yardımcı olur.    Tuzlu Sabun İçeriği Sodium Chloride (Tuz), Cocos Nucifera Seed Butter (Hindistan Cevizi Yağı), Aqua (Saf Su), Olea Europaea Fruit Oil (Zeytinyağı), Ricinus Communis Seed Oil (Hint Y..
34,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz.
Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.