Menu
Your Cart

Saç Bakımı

Jardin Naturel Saç Bakımı Ürünleri
Solid Deneme Boy Katı Şampuan, saçı ve saçlı deriyi temizlemeye; saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcıdır. Katı şampuan, normal şampuanın susuz versiyonudur. Su içermediği için konsantre bir üründür. Solid Deneme Boy Katı Şampuan yaklaşık 18-25 kullanım ömrüne ..
25,00TL
Solid Katı Şampuan, saçı ve saçlı deriyi temizlemeye; saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcıdır. Katı şampuan, normal şampuanın susuz versiyonudur. Su içermediği için konsantre bir üründür. Solid Katı Şampuan yaklaşık 70-90 kullanım ömrüne sahiptir. Saçın uzunluğu ve katı..
72,00TL
Hair Glow Saç Maskesi, saçın nemlenmesine; saçlı derinin güçlenmesine ve canlılık kazanmasına yardımcıdır.   Hair Glow Saç Maskesi İçeriği Theobroma Cacao Seed Butter (Kakao Yağı), Cocos Nucifera Seed Oil (Hindistan Cevizi Yağı), Mangifera Indica Seed Butter (Mango Yağı), Pistacia Lent..
50,00TL
Kastil Sıvı Sabun cildi temizleyerek yumuşatmaya yardımcı olur. El, yüz, vücut kullanımı için uygundur. Kokusunu saf ve doğal Biberiye & Limon uçucu yağlarından alır.   Kastil Sıvı Sabun İçeriği Aqua (Saf Su), Olea Europaea Fruit Oil (Zeytinyağı), Cocos Nucifera Seed Butter (Hin..
56,00TL
Lavanta Sabunu ciltteki gözeneklerin temizlenmesine ve cildin canlanmasına yardımcı olur. Lavanta kokusu sayesinde duş sabunu olarak da kullanılabilir.   Lavanta Sabunu İçeriği Aqua (Saf Su), Olea Europaea Fruit Oil (Zeytinyağı), Cocos Nucifera Seed Butter (Hindistan Cevizi Yağı), Rici..
34,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz.
Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.