Menu
Your Cart

Seramik Buhurdan

Seramik Buhurdan
Seramik Buhurdan
Seramik Buhurdan
Seramik Buhurdan
Seramik Buhurdan
Seramik Buhurdan
Seramik Buhurdan
Seramik Buhurdan
Seramik Buhurdan
145,00TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: SRMKBHRDN01
Ürün Görünüm: 332

Mevcut Seçenekler:

Jardin Naturel Seramik Buhurdan, tea light mum ile yukarıdaki su haznesinin ısınmasını sağlayarak, suya damlatılmış olan uçucu yağların havaya karışmasını sağlar. Böylece bir yandan güzel koku solumaya, bir yandan da mekanın havasını ve enerjisini temizleye yardım eder. Seramik buhurdanlar el yapımı olduğu için her biri birbirinden farklı detaylara sahiptir. Görsel ile size gönderilen arasında birkaç mm farklılıklar bulunabilir. Dilerseniz Uçucu Yağ Karışımı & Seramik Buhurdan Set halinde indirimli satın alabilirsiniz.  

Jardin Naturel Seramik Buhurdan Kullanımı

Seramik buhurdanın en üstündeki hazneye temiz, oda sıcaklığındaki su koyulur. Üzerine 5-6 damla uçucu yağ karışımı veya herhangi bir uçucu yağ eklenir. Tea light mum yakılır. Yaklaşık 18 dakika sonra haznedeki su yeterli sıcaklığa ulaşır. Ortalama 40-45 dereceyi bulan sıcaklık, uçucu yağların havaya karışmasını sağlar. Dolu su haznesi ve tam tea light mum yaklaşık 3 saat kadar yanmaktadır.  

Uyarılar

Solunan kokular tamamen doğal dahi olsa 3-4 saatten fazla solunmaması tavsiye edilmektedir. Bu nedenle haznedeki su bittiğinde daha fazla kullanılmamalıdır. Jardin Naturel Seramik Buhurdan 5-6 damla uçucu yağ karışımı ile ortalama 50 metrekarelik bir alana etki etmektedir. Yanında 1 adet sade, soya mumlu tea light mum ile gönderilir.  

Yükseklik: 12 cm

Çap: 7 cm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz.
Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.