Menu
Your Cart

Katı Kastil Sabun

Katı Kastil Sabun
Katı Kastil Sabun
28,00TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: KSTLSBN
Ürün Görünüm: 1890

Katı Kastil Sabun, cildi temizleyerek yumuşatmaya yardımcı olur. El, yüz, vücut kullanımı için uygundur.  

Katı Kastil Sabun İçeriği

Olea Europaea Fruit Oil (Zeytinyağı), Aqua (Saf Su), Cocos Nucifera Seed Butter (Hindistan Cevizi Yağı), Ricinus Communis Seed Oil (Hint Yağı), Sodium Hydroxide.  

Katı Kastil Sabun Kullanımı

Katı kastil sabun, elleri temizlemek amacıyla günlük kullanılabilir. Sabunu ıslatıp köpürttükten sonra cilde uygulanır. Daha sonra bol su ile yıkanır ve kurulanır. Katı kastil sabununun kısa sürede erimemesi ve uzun süre kullanılabilmesi için kuru yerde muhafaza etmek gerekir. Bunun için delikli, porselen bir sabunluk veya kabak lifi dilimi tercih edilebilir.  

Uyarılar

Katı kastil sabun içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı alerjiniz olup olmadığını anlamak için, öncelikle kolunuzun iç kısmına uygulayarak test edebilirsiniz. Katı kastil sabun ilaç değildir, tıbbi ilaç yerine kullanılamaz. Gözle temasından kaçınınız.

95 gr


ÜRÜN BARKOD NO: 8682974426165

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz.
Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.