Menu
Your Cart

SERENITY | Sinerji Karışım Yağı

SERENITY | Sinerji Karışım Yağı
SERENITY | Sinerji Karışım Yağı
84,00TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: SRNTY01
Ürün Görünüm: 864

Serenity Sinerji Karışım Yağı, buhurdan veya elektrikli difüzör için bir araya getirilmiş uçucu yağlardan oluşmaktadır. İçeriğindeki uçucu yağların oluşturduğu sinerji, ortamın enerjisini temizlemeye ve yükseltmeye yardımcı olur. Serenity Sinerji Karışım Yağı, 30 ml taşıyıcı yağ (jojoba, tatlıbadem, zeytinyağı... gibi) içerisinde 1-2 damla seyreltilerek masaj yağı olarak da kullanılmaktadır.  

Serenity Sinerji Karışım Yağı İçeriği

Citrus Paradisi Peel Oil-Expressed (Greyfurt Uçucu Yağı), Cedrus Atlantica Oil (Sedir Uçucu Yağı), Pogostemon Cablin Leaf Oil (Paçuli Uçucu Yağı), Pinus Sylvestris Leaf Oil (Çam Uçucu Yağı), Citrus Sinensis Peel Oil-Expressed (Portakal Uçucu Yağı), Boswellia Serrata Oil (Akgünlük Uçucu Yağı), Pelargonium Graveolens Flower Oil (Itır Uçucu Yağı).  

Serenity Sinerji Karışım Yağı Kullanımı

Buhurdanın su haznesine su koyduktan sonra 5-6 damla Serenity Sinerji Karışım Yağı damlatmanız yeterli olacaktır. Bu miktar, yaklaşık 40 metrekarelik bir mekan için rahatlıkla yeterli olacaktır. Daha büyük mekanlar için 10-12 damlaya kadar kullanılabilir. Ortalama 25 derece sıcaklıktaki  (musluk suyu sıcaklığı) buhurdanın su haznesine koyup mumu yaktıktan 20 dakika sonra, içersine yeteri miktarda uçucu yağ karışımı damlatın. Bu miktardaki uçucu yağ ve altta yanan mum, ortalama 3,5 saat boyunca kesintisiz olarak koku yayacaktır.  

Uyarı

Serenity Sinerji Karışım Yağı içeriğindeki herhangi bir yağa alerjiniz varsa kullanmayınız. Çocukların erişemeyeceği, serin ve kuru yerde saklayınız. Gözle temasından kaçınınız. Saf haliyle direkt cilde sürmeyiniz.  

10ml


ÜRÜN BARKOD NO: 8682974426127

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz.
Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.